Кутовий диван Європа
Кутовий диван Європа
33,850.00 ₴
Характеристики
- Глибина 165 см
- Ширина 240 см
- Висота 85 см
- Спальне місце: Ширина 205 см Глибина 140см
- ТМ Константа
.

Європейська простота і зручність одночасно.
Кутовий диван “Європа” – новинка від меблевої фабрики “Константа”. Диван виконаний в кращих традиціях дизайну і зручності користування.
Наповнення матраца – пружинний блок Pocket Spring , який розташований на ламелях, що робить відпочинок на цій моделі максимально комфортним і корисним.
Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Дельфін |
| Довжина спального місця | 205см |
| Ширина спального місця | 140см |
| Ширина | 240см |
| Глибина | 165см |
| Висота | 85см |
| Матрац | п/б Pocket Spring |

















































