Кутовий диван Техас
Кутовий диван Техас
37,950.00 ₴
Характеристики
- Глибина 220 см
- Ширина 300 см
- Висота 91 см
- Спальне місце: Ширина 162 см Глибина 202 см
- Ножиці
- Матрац з пружиною Pocket Spring
- В основі дивана пружина-змійка

Кутовий диван «Техас» – модель для тих, хто цінує комфорт і функціональність. Основою цього дивана є міцна рама з бруса, яку доповнює надійна пружина-змійка, що надає дивану м’якість, пружність і ортопедичний ефект.
За допомогою механізму трансформації «ножиці» диван легко перетворюється в просторе спальне місце розміром 202 см х 162 см.
Особливість цієї моделі в тому, що в ній три білизняних короби, які призначені для зберігання ковдр, подушок, постільних речей. Це додає дивану функціональності і дозволяє економити простір в кімнаті.
Розкладний кутовий диван “Техас” може бути різних кольорів з використанням різних тканин.
Додаткова інформація
| Виробник | MiaNotti |
|---|---|
| Механізм розкладки | Ножиці |
| Довжина спального місця | 202см |
| Ширина спального місця | 162см |
| Ширина | 300см |
| Глибина | 220см |
| Висота | 91см |
| Матрац | ППУ |




















