Кутовий диван Roland – Роланд з подвійним підголівником
Кутовий диван Roland – Роланд з подвійним підголівником
55,050.00 ₴
Модельний ряд “Роланд” складається з: Роланд диван кутовий, Роланд диван прямий, Роланд крісло, Роланд пуф.
- Глибина 187 см
- Ширина 295 см
- Висота 100 см
- Спальне місце: Ширина 230 см Глибина 155 см
- Матрац безпружинний з ППУ
- ТМ Константа
- Константа
- В основі дивана пружина-змійка
- Можливість регулювати підголовник

Пишність і витонченість форм поєднав в собі кутовий диван “Роланд”.
Плавні лінії, величезний вибір кольорової гами тканин дозволять кутовому дивану “Роланд” з легкістю вписатися в інтер’єр і доповнити будь-які меблі, що знаходиться в кімнаті.
В дивані використовується зручний механізм трансформації “Дельфін”. Регульовані підголівники (можна виставити кут підголівника для комфортного відпочинку).

Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Дельфін |
| Довжина спального місця | 230см |
| Ширина спального місця | 155см |
| Ширина | 290см |
| Глибина | 187см |
| Висота | 100см |
| Матрац | ППУ |



















