Кутовий диван Мілан
Кутовий диван Мілан
27,650.00 ₴
Характеристики
- Глибина 168 см
- Ширина 218 см
- Висота 87 см
- Спальне місце: Ширина 203 см Глибина 152 см
-
В основі дивана букові ламелі
-
В основі дивана букові ламелі
- Дельфін
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації.

Кутовий диван «Мілан» – практичний, зручний і функціональний.
Букові ламелі, на яких знаходиться пружинний блок Pocket Spring і пінополіуретан підвищеної щільності забезпечують відмінний ортопедичний ефект і не дають матрацу прогинатися і деформуватися.
Механізм трансформації “Дельфін” дозволяє з легкістю перетворити диван на зручне ліжко розміром 203 х 152 см. Наявність короба для білизни з білого ЛДСП для постільних речей дозволяє раціонально використовувати місце, яке займає диван.
Кутовий диван «Мілан» доповнить інтер’єр будь-якої кімнати і дасть можливість насолодитися повноцінним відпочинком.
Ця модель може бути виконана в різних кольорах та з використанням різних тканин.

Додаткова інформація
| Виробник | MiaNotti |
|---|---|
| Механізм розкладки | Дельфін |
| Довжина спального місця | 152см |
| Ширина спального місця | 203см |
| Ширина | 218см |
| Глибина | 168см |
| Висота | 87см |
| Матрац | Pocket Spring |




















