Кутовий диван Браун
Кутовий диван Браун
28,500.00 ₴
Характеристики
- Глибина 162см
- Ширина 254 см
- Висота 100 см
- Спальне місце: Ширина 204 см Глибина 160 см
- Єврокнижка
- Матрац з пружиною Pocket Spring
-
ТМ Константа
- З нішою
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації

Диван кутовий «Браун» вражає своєю дивовижною стильністю. Пропонуємо різні модифікації: від класичного варіанту, який можна розмістити вздовж стіни, до кутового варіанту. Завдяки своїй місткості ця модель влаштує навіть найвибагливіших покупців.
Кутовий диван «Браун» – унікальне рішення для вітальні, не тільки завдяки практичності і місткості, але і механізму розкладки “Єврокнижка”, який дозволяє легко трансформувати м’який диван для денного відпочинку в комфортне і затишне ліжко.
Можемо оздобити диван на Ваш розсуд, що дозволить Вам висловити і реалізувати в цій моделі власні смакові пристрасті та ідеї.

Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Єврокнижка |
| Довжина спального місця | 204см |
| Ширина спального місця | 158 см |
| Ширина | 254см |
| Глибина | 162см |
| Висота | 100см |
| Матрац | п/б Pocket Spring (130мм) |




























