Кутовий диван Бозен 5
Кутовий диван Бозен 5
64,700.00 ₴
Характеристики
- Модульна система Бозен
- Ширина 418 см
- Глибина214 см
- Висота 94 см
- Спальне місце: 370 х140 см
- Можливе корегування габаритних розмірів
- Матрац з пружиною Pocket Spring
- Пума
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації
Працюємо на виїзд до клієнта, за попереднім записом послуга безкоштовна.
Великий вибір тканин за самим низьким прайсом в Україні.
0800300630

Якщо Вам набридли прямокутні і кубічні форми, то подумайте про кутовий диван “Бозен 5”. М’який глибокий диван. Він дуже зручний.
Єдина лінія сидінь і спинки сприяє глибокому розслабленню і підкреслює якість ручної роботи.
“Бозен” відрізняється прекрасною формою і багатим внутрішнім змістом: інноваційний тришаровий наповнювач гарантує ідеальний баланс пружності і м’якості.
Відкрита форма дарує відчуття повітря і свободи простору. Гарний диван для красивого життя. Максимум комфорту і стилю.

Додаткова інформація
| Виробник | MiaNotti |
|---|---|
| Механізм розкладки | Пума |
| Довжина спального місця | 140см |
| Ширина спального місця | 370см |
| Ширина | 411см |
| Глибина | 214см |
| Висота | 94см |
| Матрац | ППУ |




































