Кутовий диван Атіка New
Кутовий диван Атіка New
31,800.00 ₴
Характеристики
- Глибина 166см
- Ширина 264 см Висота 86 см
- Спальне місце: Ширина 210 см Глибина 162 см
-
ТМ Константа
- Пантограф
- Матрац з пружиною типу Pocket Spring
- з нішою
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації

Пишність і витонченість форм поєднав у собі кутовий диван «Атіка NEW», який можна придбати в нашому інтернет-магазині меблів “Константа”.
Механізм розкладки “Пантограф” і підйомна частина на системі «Газліфт» робить цю модель дивана неймовірно зручною і приємною в повсякденному використанні.
Є місткий білизняний короб під сидінням, ніша для білизни в довгому підлокітнику і бар в короткому підлокітнику.
Ортопедичний матрац на пружинному блоці.

Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Пантограф |
| Довжина спального місця | 210см |
| Ширина спального місця | 162см |
| Ширина | 264cм |
| Глибина | 166см |
| Висота | 86см |
| Матрац | п/б Pocket spring |

















