Диван Сідней “прямий”
Диван Сідней “прямий”
25,350.00 ₴
Характеристика
- Глибина 96см
- Ширина 232 см
- Висота 92 см
- Спальне місце: 140х196 см
- ТМ ТМ MiaNotti
- з нішою
- Додатково комплектується незакріпленими подушками
- У підставі дивана пружина-змійка
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації.

Представляємо новинку від меблевої фабрики Константа – прямий диван Сідней – стильний диван на дерев’яних ніжках.
Каркас прямого дивана Сідней виготовлено з натурального дерева сосни, фанери та ДСП. Зручний і надійний механізм трансформації «Пантограф».
В поєднанні з матрацом з пружиною типу Pocket Spring розрахований на постійні навантаження і дозволяє використовувати диван для щоденного сну.
Подушки сідальної частини кріпляться до основи за допомогою липучок, крім цього мають знімні чохли, що дозволяє здійснювати чистку.
Ніжки з натурального дерева ясеня є не тільки привабливим, але і практичним рішенням: під диваном можна легко прибратися, а також там зможе проїхати сучасний робот-пилосос.
Під сидінням дивана розташований додатковий бонус – місткий короб, який повністю виконано з фанери, в ньому можна зберігати постіль, ковдри та інші домашні речі.
Різноманітність оббивної тканини дозволить дивану Сідней бездоганно доповнити будь-який інтер’єр.
Диван Сідней створить атмосферу, що сприяє приємному відпочинку.



Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Пантограф |
| Довжина спального місця | 196см |
| Ширина спального місця | 140см |
| Ширина | 230 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота | 92 см |
| Матрац | п/б Pocket spring |


























