Диван Відень
Диван Відень
19,750.00 ₴
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації.

Характеристики
- Ширина 210 см
- Глибина 100 см
- Висота 72 см
- Спальне місце 145 см х 198 см
- Матрац з пружиною Pocket Spring
- ТМ Константа
- Пантограф
- з нішою
Цю модель дивана можна характеризувати як надійну, комфортну, елегантну м’яку мебель. Прямий диван “Вена ЕК Line”, вразить своїм комфортом і розкішним зовнішнім виглядом. До цього варто додати місткий білизняний короб під сидінням, зручні подушки із знімними чохлами, простоту і надійність механізму трансформації і велика кількість варіантів обробки різними тканинами. Підлокітники виготовлені з натурального дерева ясен.

Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Пантограф |
| Довжина спального місця | 198см |
| Ширина спального місця | 145см |
| Ширина | 210см |
| Глибина | 100см |
| Висота | 72см |
| Матрац | Матрац с пружиной Pocket Spring (130мм) |





















