Диван прямий Роланд
Диван прямий Роланд
43,600.00 ₴
Модельний ряд “Роланд” складається з: Роланд диван кутовий, Роланд диван прямий, Роланд крісло, Роланд пуф.
Характеристики
- Глибина 110см
- Ширина 275 см
- Висота 100 см
- Спальне місце: Ширина 205 см Глибина 155 см
- Матрац безпружинний з ППУ
- В основі дивана пружина-змійка
- Можливість регулювати підголовник та підлокітник
- Дельфін
- ТМ Константа
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації.

Диван прямий “Роланд line” поєднав в собі пишність і витонченість форм.
Плавні лінії, величезний вибір кольорової гами тканин дозволять дивану “Роланд” з легкістю вписатися в інтер’єр і доповнити будь-які меблі, що знаходяться в кімнаті.
В дивані використовується зручний механізм трансформації “Дельфін”.
Його особливість – регульовані підголівники (можна виставити кут підголівника для комфортного відпочинку).
Матрац розташований на пружині-змійці.


Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Дельфін |
| Довжина спального місця | 205см |
| Ширина спального місця | 155см |
| Ширина | 275см |
| Глибина | 110см |
| Висота | 100см |
| Матрац | ППУ |




















