Диван “Прага ЕК”
Диван “Прага ЕК”
21,600.00 ₴
Характеристики
- Глибина 106 см
- Ширина 214 см
- Висота 87 см
- Спальне місце: Ширина 192 см Глибина 154 см
- Матрац з пружиною типу Pocket Spring
- ТМ Константа
- Єврокнижка
- З нішою
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації.

Стильний і компактний прямий диван “Прага ЕК” відмінно поєднує в собі м’якість і надійність. Механізм трансформації “Єврокнижка” просто і без особливих зусиль перетворить улюблений диван на зручне двоспальне ліжко. Диван призначений для щоденного використання, так як оснащений ортопедичним матрацом на пружинному блоці Pocket Spring.
Декоративні накладки з натурального ясеня не тільки надають дивану чіткість ліній, але і роблять його більш практичним в щоденному використанні.
Такий функціональний і компактний диван навіть в невеликій кімнаті створить затишну атмосферу.


Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Єврокнижка |
| Довжина спального місця | 192см |
| Ширина спального місця | 154см |
| Ширина | 214см |
| Глибина | 106см |
| Висота | 87см |
| Матрац | п/б Pocket spring |




















































































































