Диван Оскар
Диван Оскар
19,550.00 ₴
Характеристики
- Глибина 97 см
- Ширина 205 см
- Висота 91 см
-
Єврокнижка, Пантограф
- Матрац з пружиною типу Pocket Spring
Працюємо на виїзд до клієнта, за попереднім записом послуга безкоштовна.
Великий вибір тканин за самим низьким прайсом в Україні.
0800300630

Компактна модель прямого дивана «Оскар» дозволить на невеликій площі створити комфортне двоспальне ліжко. Зручний і функціональний диван з ортопедичним ефектом для щоденного використання і просторе спальне місце забезпечать Вам комфорт під час відпочинку і сну.
Диван оснащений ящиком для білизни. Модель укомплектована трьома декоративними подушками, що надасть вашому відпочинку особливий комфорт і зручність, а підлокітники з дерева – натуральність і вишуканість.


Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Єврокнижка |
| Довжина спального місця | 193см |
| Ширина спального місця | 150см |
| Ширина | 205см |
| Глибина | 97см |
| Висота | 83см |
| Матрац | п/б Pocket spring |













