Диван прямий Оріон
Диван прямий Оріон
22,950.00 ₴
Характеристики.
- Глибина 110см
- Ширина 240 см
- Висота 80 см
- Спальне місце: Ширина 195 см Глибина 150 см
-
ТМ MiaNotti
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації
Прямий диван «Оріон» – неймовірно м’який, стильний і функціональний.
За допомогою покрокового механізму «Пантограф» він легко перетворюється в повноцінне спальне місце розмірами 150 х 195 см. В основі лежить пружинний блок з пінополіуретаном підвищеної еластичності, що дозволяє використовувати диван для щоденного комфортного сну.
Цю модель прямого дивана від інших відрізняє досить місткий короб для білизни, який зроблений з ДСП під натуральне дерево.
Оббивку дивана «Оріон» можливо зробити в різних кольорах і з використанням різних типів тканини.


Додаткова інформація
| Виробник | MiaNotti |
|---|---|
| Механізм розкладки | Пантограф |
| Довжина спального місця | 150см |
| Ширина спального місця | 195см |
| Ширина | 240см |
| Глибина | 110см |
| Висота | 80см |
| Матрац | Матрац з пружиною типу Pocket Spring |




















