Диван прямий Лаура
Диван прямий Лаура
23,800.00 ₴
Характеристики
- Глибина 108см
- Ширина 242 см
- Висота 88 см
- Спальне місце: Ширина 200 см Глибина 160 см
- Пантограф
- В основі дивану букові ламелі
- Матрац з пружиною типу Pocket Spring
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації

Представляємо нову модель – прямий диван “Лаура” від меблевої фабрики “Константа”.
Диван зроблено на основі механізму трансформації «Пантограф», що робить його зручним в експлуатації і з легкістю перетворює в повноцінне спальне місце розміром 200х160 см.
Стандартне наповнення матраца – ортопедичний пружинний блок Pocket Spring, який лежить на ламелях. Завдяки такій конструкції вранці Ви будете відчувати себе свіжим і бадьорим.

Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Єврокнижка |
| Довжина спального місця | 200см |
| Ширина спального місця | 160см |
| Ширина | 242см |
| Глибина | 108см |
| Висота | 88см |
| Матрац | п/б Pocket spring |

















