Диван Крит прямий
Диван Крит прямий
25,300.00 ₴
Характеристики
- Глибина 120см
- Ширина 246 см
- Висота 90 см
- Спальне місце: Ширина 200 см Глибина 160 см
- Пантограф
- Матрац з пружиною типу Pocket Spring
-
У підставі дивана пружина-змійка
- З нішою
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації
Працюємо на виїзд до клієнта, за попереднім записом послуга безкоштовна.
Великий вибір тканин за самим низьким прайсом в Україні.
0800300630

Прямий диван Крит – практичність і стиль одночасно.
Механізм трансформації пантограф перетворює Крит зі зручного дивана в зручне ліжко в найкоротші терміни, а завдяки матрацу з пружиною типу Pocket Spring (незалежна пружина) гарантується здоровий і спокійний сон.
Диван оснащено нішею, в якій можна розмістити як постільний комплект, так і типові предмети побуту.
Будь то вітальня, гостьова або спальня, прямий диван Крит створить гармонійну атмосферу в кожній кімнаті.


Додаткова інформація
| Виробник | MiaNotti |
|---|---|
| Механізм розкладки | Пантограф |
| Довжина спального місця | 200см |
| Ширина спального місця | 160см |
| Ширина | 246см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 90 см |
| Матрац | п/б Pocket spring |





























