Диван прямий Каліфорнія ЕК
Диван прямий Каліфорнія ЕК
26,450.00 ₴
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації.

Характеристики
- Ширина 220 см
- Глибина 105 см
- Висота 85 см
- Спальне місце 202 см х 150 см або 145 см (Пантограф)
- Матрац з пружиною Pocket Spring
- ТМ Константа
- з нішою
- Єврокнижка
Диван “Каліфорнія” відрізняється особливою елегантністю, зручністю і надійністю. У прямій Каліфорнії підлокітники і узголів’я виконані з натурального дерева (ясень), що надає розкоші зовнішнім виглядом дивана. Він оснащений місткою нішею, м’якими подушками зі знімними чохлами, а також механізмом Єврокнижка, завдяки якому Ви отримаєте повноцінне двоспальне ліжко. Величезний вибір оббивних тканин допоможуть підкреслити індивідуальність Вашого інтер’єру.

Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Єврокнижка |
| Довжина спального місця | 202см |
| Ширина спального місця | 150см |
| Ширина | 220 см |
| Глибина | 105см |
| Висота | 85см |
| Матрац | п/б Pocket spring |















