Диван прямий Даллас
Диван прямий Даллас
30,800.00 ₴
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації.
Модельний ряд Даллас складається з: Даллас диван кутовий, Даллас диван кутовий з підйомною частиною, Даллас диван прямий, Даллас крісло, Даллас пуф, Даллас диван акордеон що розкладається як ліжко.

Характеристики
- Ширина 250 см
- Глибина 93 см
- Висота 80 см
- Спальне місце 145 х 200 см
- Матрац з пружиною Pocket Spring
- ТМ Константа
- Дельфін
- з нішою
- В основі дивана звичайні або регульовані букові ламелі
Комфортний і стильний прямий диван “Даллас”.
У цій моделі використовуються елементи з натурального дерева (ясен).
Подушки – знімні, м’які підлокітники – знімні.
Механізм трансформації – «Дельфін».
Каркас на ламелях!

Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Дельфін |
| Довжина спального місця | 200см |
| Ширина спального місця | 145см |
| Ширина | 250см |
| Глибина | 93см |
| Висота | 80см |
| Матрац | Матрац с пружиною типу Pocket Spring |

































