Диван прямий Браун
Диван прямий Браун
23,300.00 ₴
Характеристики
- Глибина 100см
- Ширина 252 см
- Висота 100 см
- Спальне місце: Ширина 202 см Глибина 160см
- .Єврокнижка
-
ТМ Константа
-
Матрац PocketSpring або ППУ
- З нішою
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації
Працюємо на виїзд до клієнта, за попереднім записом послуга безкоштовна.
Великий вибір тканин за самим низьким прайсом в Україні.
0800300630

Диван прямий “Браун ЕК” відмінно поєднує в собі сучасний стиль і практичність.
Високе посадочне місце, ортопедичний матрац, зручний механізм трансформації “Єврокнижка” – все, що потрібно для щоденного використання. Комфортне і просторе спальне місце, в яке з легкістю перетворюється цей диван. Цей диван позмагається з будь-яким двоспальним ліжком у своїй м’якості і надійності.
Масивні підлокітники не тільки надають дивану стильний сучасний вигляд, але і служать зручними нішами для білизни.
Міцний каркас із соснового бруса, місткий ящик для білизни з ламінованого ДСП, меблеві тканини високої якості – все це задовольнить побажання самого вимогливого покупця.


Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Єврокнижка |
| Довжина спального місця | 202см |
| Ширина спального місця | 160см |
| Ширина | 252см |
| Глибина | 100см |
| Висота | 100см |
| Матрац | Матрац на выбор (с пружинной PocketSpring (130мм) или ППУ) |































