Диван Бомбей “трансформер”
Диван Бомбей “трансформер”
32,250.00 ₴
Характеристика
- Ширина 246 см
- Висота 80см
- Спальне місце: 200 х160см
- Глибина 127 см
- Диван може бути як прямим, так і кутовим
- Ніша для білизни
- ТМ MiaNotti
- У підставі дивана пружина-змійка
-
Наповнення подушок холлофайбер
Стильний прямий диван Бомбей ідеально впишеться в інтер’єр будь-якої кімнати, адже він може бути, як прямим, так і кутовим.
Ця модель оснащена механізмом трансформації пантограф і матрацом з пружиною типу Pocket Spring (незалежна пружина). Містка ніша, якою оснащено диван, відмінно підходить для зберігання постільної білизни та інших спальних приладь

Додаткова інформація
| Виробник | MiaNotti |
|---|---|
| Механізм розкладки | Пантограф |
| Довжина спального місця | 200см |
| Ширина спального місця | 160см |
| Ширина | 246см |
| Глибина | 127 см |
| Висота | 80см |
| Матрац | п/б Pocket spring |







































