Диван Амелія
Диван Амелія
17,300.00 ₴
Працюємо на виїзд до клієнта, за попереднім записом послуга безкоштовна. Великий вибір тканин за самим низьким прайсом в Україні.0800300630
Характеристики
- Глибина 100 см
- Ширина 210 см
- Висота 90
- Спальне місце: Ширина 210 см Глибина 160 см
- З нішою
-
ТМ Константа
- Єврокнижка
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації

Прямий диван «Амелія» — ефектна модель, яка може вигідно доповнити сучасні інтер’єри будь-якого стилю.
Модель дивана “Амелія” неперевершена в обиввці тканинами будь-яких забаврлень.
Візуальна легкість моделі та міцність конструкції Єврокнижка поєднана з комфортабельністю. Габарити спального місця в розкладеному стані гарантують повночинний відпочинок.

Додаткова інформація
| Виробник | Константа |
|---|---|
| Механізм розкладки | Єврокнижка |
| Довжина спального місця | 201см |
| Ширина спального місця | 160см |
| Ширина | 201см |
| Глибина | 100см |
| Висота | 90см |
| Матрац | Матрац з пружиною типу Pocket Spring |



















