Диван Аква АК
Диван Аква АК
18,000.00 ₴ – 26,700.00 ₴
-->
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації, розміру та тканин.

Характеристики
- Ширина від 94 до 224 см (інтервал 10 см)
- Глибина 110 см
- Висота 88 см
- Спальне місце від 74 до 204 см (інтервал 10 см) х 198 см
- Матрац з пружиною Pocket Spring
- ТМ Константа
- з нішою
Диван аккордеон «Аква» ніби створений для домашнього затишку: м’який, зручний, симпатичний, він чудово підійде для тих, хто цінує справжній комфорт.
Призначений для щоденного використання. Має ортопедичний ефект і розкладається за допомогою системи трансформації «Акордеон».
Підлокітники виготовлені з натурального дерева (увага! Колір дерева – тільки «Горіх 91»).
Рухома частина дивану обладнана роликами з гумовим покриттям, завдяки чому вони не залишають подряпин на підлозі. Просторе спальне місце забезпечить комфорт під час денного відпочинку або нічного сну.


Додаткова інформація
| Розміри | Невідомо |
|---|---|
| Виробник | Константа |
| Механізм розкладки | Акордеон |
| Довжина спального місця | 200см |
| Глибина | 108см |
| Висота | 88см |
| Матрац | Матрац на вибір (з пружиною PocketSpring або ППУ) |
| Ширина | від 94 до 224 см (інтервал 10 см) |
| Ширина спального місця | 0,7 м, 0,8 м, 0,9 м, 1 м, 1,1 м, 1,2 м, 1,3 м, 1,4 м, 1,5 м, 1,6 м, 1,7 м, 1,8 м, 1,9 м, 2 м |


















