Диван прямий Венеція
Диван прямий Венеція
21,000.00 ₴
Характеристики
- Глибина 100см
- Ширина 235 см
- Висота 90 см
- Спальне місце: Ширина 196 см Глибина 145 см
- Матрац з пружиною типу Pocket Spring
-
Пантограф
-
ТМ MiaNotti
Ціна виробу вказана в мінімальній категорії тканини та може змінюватись в залежності від комплектації
Прямий диван «Венеція» – стильний диван, ідеальний для сучасного інтер’єру.
Ця модель оснащена простим і надійним механізмом трансформації “Пантограф”.
Каркас дивана виготовлений з ДСП і соснового бруса. Наповнення дивана: ППУ і пружинний блок Pocket Spring (130мм), який надає дивану ортопедичні властивості, повторює контури тіла і сприяє повноцінному відпочинку.
Прямий диван «Венеція» відрізняється підвищеною комфортністю, що дозволить Вам повною мірою насолодитися відпочинком.
Для постільної білизни є ящик.
.jpg)
Додаткова інформація
| Виробник | MiaNotti |
|---|---|
| Механізм розкладки | Пантограф |
| Довжина спального місця | 145см |
| Ширина спального місця | 196см |
| Ширина | 235см |
| Глибина | 100см |
| Висота | 90 см |
| Матрац | Pocket Spring (130мм) |



































